Brooklyn.pl – skuteczna reklama Twojej firmy

Brooklyn.pl – skuteczna reklama Twojej firmy

Chcesz zainwestować w skuteczną reklamę swojej firmy? Szukasz sprawdzonego producenta stojaków reklamowych i innych materiałów promocyjnych? Na Brooklyn.pl znajdziesz wszystko czego szukasz! Charakteryzuje nas najwyższa jakość i najlepsza cena już od jednej sztuki.

Kim jesteśmy?

Nasza firma już od ponad 15 lat zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych. Naszą największą pasją i zarazem wizytówką jest tworzenie ekspozytorów reklamowych. Stojaki, ścianki, monidła i potykacze tworzymy z najwyższej jakości materiałów, tak by służyły naszym klientom jak najdłużej. Oprócz wymienionych ekspozytorów reklamowych o imponujących rozmiarach produkujemy też mniejsze gadżety, takie jak: naklejki, wykładziny, podkładki pod myszy i puzzle reklamowe.

Standy wewnętrzne jednostronne i dwustronne

To rodzaj reklamy przeznaczony do użytku wewnętrznego. Takie ekspozytory wykonane są z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego o specyficznej budowie, które gwarantuje długą żywotność reklam. Mowa tu oczywiście o odpornym na wilgoć i zniszczenia mechaniczne polipropylenie. Wejdź na: https://brooklyn.pl/products/jednostronne-wewnetrzne/ i poznaj ofertę naszych standów reklamowych przeznaczonych do użytku wewnętrznego.

Ekspozytory reklamowe zewnętrzne

Reklama znajdująca się na świeżym powietrzu narażona jest na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe, dlatego wysoka jakość to cecha na którą należy zwrócić szczególną uwagę przy zamawianiu tego typu standów. Jeśli planujesz zainwestować w reklamę outdoorową koniecznie kliknij w ten link: https://brooklyn.pl/katalog-produktow/standy-reklamowe-zewnetrzne/. Nasza bogata oferta standów reklamowych zewnętrznych zaskoczy niejedną osobę!

Totemy reklamowe – niesztampowy pomysł na reklamę

Wybierz totem, by w nieoczywisty sposób zareklamować swoją obecność w branży. Totem to przestrzenna forma ekspozycji, która daje duże pole do popisu ze względu na ilość ścian przeznaczonych na Twoją reklamę. W tym przypadku absolutnie nie musisz się ograniczać. Daj się ponieść wyobraźni i wyślij nam swój projekt już dziś!