LPG Endermologia – dlaczego jest warta uwagi?

LPG Endermologia – dlaczego jest warta uwagi?

Dbanie o urodę, ciało, skórę to w dzisiejszych czasach norma. W gabinetach kosmetologicznych dostępna jest szeroka oferta rozmaitych zabiegów, metod, które ułatwiają osiągnięcie ładnej sylwetki, pięknej skóry. Jednak przed wyborem tej najlepszej zawsze warto dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Jedną z najnowszych technologii modelowania sylwetki jest metoda LPG Endermologia.

Endermologia – zalety

Największym plusem LPG Endermologia jest to, że działania w jej zakresie nie są inwazyjne. To oznacza, że podczas jej stosowania nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Endermologia zaliczana jest do metod naturalnych, prawie bezbolesnych. Sam zabieg to masaż wykonywany za pomocą specjalnej głowicy, który ma pobudzić komórki skóry do lepszej pracy. Technologia ta pozwala w dość przyjemny sposób pozbyć się zbędnego tłuszczu z różnych partii ciała, a także pozbyć się cellulitu.

Ile czeka się na efekty?

LPG Endermologia jest raczej metodą dla osób cierpliwych i systematycznych. Pierwsze efekty zabiegów widać po około 3-5 wizytach w gabinecie. Jednak, żeby osiągnąć naprawdę dobre rezultaty i to na dłużej należy poddać się 10-15 masażom, w regularnych odstępach czasu, najlepiej 2 razy w tygodniu. Odpowiednia ilość zabiegów i systematyczność sprawią, że skóra będzie jędrna, wygładzona i bez tkanki tłuszczowej.

Co jeszcze można zyskać dzięki endermologii?

Zabiegi LPG Endermologia zazwyczaj kojarzone są z modelowaniem ciała. Jednak nie wszyscy wiedzą, że za pomocą tej metody można również pozbyć się takich zmian jak: rozstępy, blizny, zwłóknienia, zmarszczki. Technologia ta jest tak nowoczesna, że pozwala bez użycia skalpela poprawić wygląd skóry i usunąć jej niedoskonałości. Endermologia to niewątpliwie jedna z lepszych alternatyw dla zabiegów chirurgicznych.

Ile kosztuje endermologia?

Wszystko zależy od ilości zabiegów oraz tego, na jakie partie ciała będą masowane. LPG Endermologia jest przystępna cenowo, w niektórych gabinetach znajdziemy ofertę już za 99 zł za jeden zabieg.