Wszystko o Morpheus8

Wszystko o Morpheus8

Morpheus8 to urządzenie najnowszej generacji, które służy do przeprowadzania zabiegów odmładzania skóry przy pomocy prądu RF. W urządzeniu tym istnieje możliwość wyboru stopnia jego działania. Może być małoinwazyjne i nieinwazyjne. Aplikatory w tym urządzeniu wykonane są z zastosowaniem najnowszych technologii, które dają gwarancję skuteczności zabiegów.

Na czym polega zabieg z zastosowaniem urządzenia Morpheus8 ?

Zabieg ten polega na mechanicznym i kontrolowanym, wielopunktowym mikrouszkodzeniu skóry specjalnymi igiełkami, a następnie na silnym podgrzaniu jej głębszych warstw, przy pomocy radiofrekwencji. W czasie tego zabiegu włókna kolagenu i elastyny obkurczają się, dzięki czemu następuje natychmiastowa poprawa napięcia skóry. Równocześnie fibroblasty pobudzane są do samoczynnej odbudowy tych włókien. W rezultacie skóra ujędrnia się, młodnieje i przebudowuje.Zabiegi przy zastosowaniu tego urządzenia są całkowicie bezpieczne, a zastosowanie igieł izolowanych silikonem zapobiega nadmiernemu nagrzaniu naskórka i zmniejsza ryzyko wystąpienia przebarwień. Na twarzy i szyi mogą wystąpić delikatne zaczerwienienia, które znikną po kilku dniach. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od zmian, które się leczy. Zwykle wykonuje się od jednego do trzech zabiegów, w odstępach miesięcznych.O dokładnym działaniu Morpheus8 przeczytać można na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Zalecenia przed zabiegiem i po nim

Osoby, które zdecydują się na zabieg z wykorzystaniem Morpheus8, powinny unikać słońca i całkowicie zrezygnować z wizyt w solarium, a także zrezygnować ze złuszczania skóry przy pomocy peelingów.Natomiast po zabiegu trzeba zadbać o nawilżenie skóry. Unikać należy sauny, solarium, basenu, przez co najmniej tydzień. W międzyczasie nie wolno stosować innych metod złuszczania skóry. Zaleca się także zrezygnować z makijażu na dwadzieścia cztery godziny.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Wskazaniami do wykonania zabiegu są opadające powieki, chęć gruntownej przebudowy skóry twarzy szyi i dekoltu, spłycanie bruzd i zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, wyrównanie kolorytu i wygładzenie skóry. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe i autoimmunologiczne, metalowe implanty lub śruby.Skuteczność zabiegu gwarantują urządzenia, które kupuje się u sprawdzonych sprzedawców, jak np. na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.