Jedne z bardziej popularnych metod na długie rzęsy – przedłużanie rzęs.

Nie każda kobieta może pochwalić się tak długimi rzęsami, jakby tego chciała. Niektóre osoby mają rzęsy dłuższe od innych, co jest nierzadko powodem do zazdrości. Wszystkie kobiety chcą wyglądać idealnie, dlatego najczęściej korzystają z dobroczynności makijażu, czy to wykonywanego w czterech ścianach własnego domu kilkoma prostymi metodami opisanymi na stronie http://www.pushmedia.pl/wykonywanie-makijazu-w-kilku-nieskomplikowanych-krokach-tak-to-mozliwe/, czy w salonie urody. Często rywalizacja pomiędzy kobietami opiera się również o ładne brwi, czy rzęsy. Właśnie na rzęsach warto się skupić i bliżej przyjrzeć sposobom ich przedłużania, gdyż w głównej mierze to od nich zależy atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzn.

Co takiego jest w rzęsach?

Nie da się ukryć, że rozmawiając z kobietą, patrzy się jej w oczy. Im bardziej wyjątkowo prezentuje się twarz, co jest zazwyczaj zasługą makijażu, a także oczu, dzięki długim i gęstym rzęsom, rozmowa może być prowadzona na różnorakim poziomie. Nienaganny wygląd damskich oczu ma szczególne znaczenie w pracy, w relacjach z klientami, pracownikami, czy szefem, ale także prywatnie.

Skoro tak wiele kobiet nie może poszczycić się pięknymi, długimi i gęstymi rzęsami, należało coś z tym zrobić i w końcu powstały specjalne zabiegi pomagające wydłużyć i pogrubić rzęsy. Popularność zdobyły metody przedłużana rzęs, która są w stanie niemal całkowicie odmienić damski wygląd.

Popularne metody przedłużana rzęs

Można wyliczyć kilka metod, jakimi przedłuża się damskie rzęsy, uzyskując zaskakujące rezultaty w podnoszeniu damskiej atrakcyjności i ukazaniu właściwego kobiecie piękna:

  • metoda 1:1 to podstawowa metoda przedłużania rzęs, która jest doskonała dla osób o krótkich, choć nieprzerzedzonych rzęsach. W tej metodzie do każdej rzęsy dokleja się dodatkową,
  • metoda 2D to metoda dla kobiet, których naturalne rzęsy są nie tylko krótkie, ale też rzadkie. W tej metodzie dokleja się po dwie dodatkowe rzęsy do rzęs naturalnych,
  • metoda 3D to metoda, która wykorzystuje 3 dodatkowe, sztuczne lub z naturalnego i miękkiego futra norki rzęsy, doklejone do każdej naturalnej.

Co prawda, istnieją jeszcze inne metody na długie rzęsy, ale używa się je na specjalne okazje, ewentualnie wtedy, kiedy dana kobieta niemal nie posiada własnych i naturalnych rzęs.

Co daje przedłużane rzęs?

Przedłużane rzęsy we Wrocławiu dają bardzo wiele każdej kobiecie. Jednym i bardzo ważnym powodem, dla którego w ogóle przedłuża się rzęsy, jest to, że mając je długie i geste, w połączeniu z profesjonalnie wykonanym makijażem, znacznie wzrasta atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzn. Poza tym długie rzęsy mają wpływ na poprawę samopoczucia, kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma już braków w wyglądzie, co z kolei zmienia sposób, w jaki odbierają ją osoby trzecie.

Tak więc, poza prostymi walorami estetycznymi, rzęsy w równym, albo nawet i większym stopniu, odgrywają rolę czysto psychologiczną, dając większe poczucie respektu osób, z którymi prowadzi się konwersację. Wiadomo, jak Cię widzą, tak Cię piszą.