Na czym polega zabieg Jet Peel Pro?

Na czym polega zabieg Jet Peel Pro?

Technologia Jet Peel Pro to naprawdę innowacyjny system, który służy do kompleksowej regeneracji skóry na obszarze ciała i twarzy. Warto podkreślić, że jest to regeneracja całkowicie bezdotykowa i bezigłowa – można stosować ją na całym ciele, włączając skórę głowy. Dzięki zabiegowi łatwo można usunąć zrogowaciały naskórek, a także wtłoczyć odpowiednie preparaty do głębszych warstw skóry

Na czym polega technologia Jet Peel Pro?

Warto wiedzieć, że technologia ta opiera się na technice rakietowej. W trakcie zabiegu preparaty wtłaczane są z prędkością ponaddźwiękową do poziomu skóry właściwej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że jest to właściwie jedyna technologia na świecie, która umożliwia wykonanie dermabrazji oraz infuzji w sposób bezdotykowy i bezinwazyjny. Technologia Jet Peel Pro poparta jest ponad 20 latami badań testów, badań i doświadczeń klinicznych. Z uwagi na wysoką skuteczność i bezbolesność początkowo była wykorzystywana do wspomagania leczenia oparzeń i ran. Następnie zaadaptowano ją do wykorzystania w medycynie estetycznej, dzięki wprowadzeniu odpowiednich preparatów i aplikatorów.

Warto zastosować zabieg Jet Peel Pro?

Do problemów, które leczy się przy pomocy systemu Jet Peel Pro zaliczyć można drobne zmarszczki, przebarwienia, poszerzone pory, a także aktywny trądzik. Technologia doskonale walczy z bliznami po trądziku, cieniami pod oczami, a także podrażnieniami i stanami zapalnymi skórek. Może okazać się przydatna w przypadku osłabienia i wypadania włosów, nadmiernej potliwości, a także widocznych rozstępów i blizn. Stanowi doskonałą alternatywę dla hydrodermabrazji, mezoterapii bezigłowej, a także innych zabiegów wykonywanych przy pomocy aplikatorów wykorzystujących próżnią. Tym, co wyróżnia zabieg jest bezdotykowe, głębokie działanie w skórze właściwej, a także możliwość wykonywania zabiegów na skórze głowy.

Podsumowując, nie ma się co dziwić, że zabieg Jet Peel Pro cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet, ale także mężczyzn.