Czy PKS Strzelce Opolskie to firma godna polecenia?

Czy PKS Strzelce Opolskie to firma godna polecenia?

Przedsiębiorstwa zajmujące się przewozem osób, a także innymi usługami komunikacyjnymi można znaleźć niemal we wszystkich mniejszych i większych miastach. PKS Strzelce Opolskie jest również tego typu zakładem. Spółka ta oferuje dość szeroki zakres usług. Można tu skorzystać z przewozów, wynajmu autokarów, stacji paliw, a także stacji diagnostycznej.

PKS Strzelce Opolskie – krótka historia

PKS w Strzelcach Opolskich działa już bardzo długo. Jako samodzielna jednostka organizacyjna funkcjonuje od niemal 48 lat i wciąż się rozwija. Przez wiele lat nastąpiły w tej firmie liczne zmiany, które miały na celu ulepszenie usług, poszerzenie działalności oraz zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku przedsiębiorstw komunikacji samochodowej.

Wraz z dynamicznym rozwojem organizacji zmieniali się również jej zarządcy. Od 1.10.2015 roku prezesem PKS Strzelce Opolskie S.A. jest Jacek Król, który został wyłoniony w wyniku przeprowadzonego konkursu.

Oferta usług PKS w Strzelcach Opolskich

Usługi świadczone przez PKS Strzelce Opolskie to przede wszystkim przewozy osób. Spółka zajmuje się także wynajmem autokarów. Klienci mogą wybrać model, wielkość autobusu, w zależności od potrzeb. Firma dysponuje szeroką ofertą autokarów.

PKS w Strzelcach Opolskich wykonuje naprawy samochodów ciężarowych oraz autobusów. W przedsiębiorstwie tym można zakupić paliwa różnego rodzaju: benzynę, olej napędowy, gaz. Klienci mogą także skorzystać z usług diagnosty i wykonać przegląd techniczny swojego pojazdu. Stacja diagnostyczna obsługuje samochody osobowe, ciężarowe, a także autobusy.

Dlaczego warto korzystać z usług PKS Strzelce Opolskie?

Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i pracownikami o odpowiednich kompetencjach. Przedsiębiorstwo dba o swoich klientów, również tych, którzy są osobami z niepełnosprawnościami. Przykładem może być tu specjalnie przystosowana strona dla osób słabo widzących.

Oprócz tego spółka ta na bieżąco informuje interesantów o zmianach, remontach, nowych przystankach, trasach. Jasno przedstawia politykę swojej działalności.